Контакти та розташування

Дитячий спортивно-розважальний табір «Eurocamp» – Межигір’я

Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Івана Франка 19

Національний парк «Межигір’я»

+380734075054
+380958530336

Дитячий табір «EuroCamp» з 2015 року знаходиться на території Національного парку «Межигір‘я» (колишня приватна резиденція президента), який розташований на правому  березі річки Дніпро. Це унікальне місце для відпочинку Вашої дитини. Основні деревні породи тут – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. В основному ліс молодий, але є місця з 100-літніми дубами і соснами.  Також, значна кількість рослин та дерев занесені у Червону книгу України.

На території «Межигір‘я» є досить великий зоопарк, де розташовані вольєри зі страусами, оленями, кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, ламами та іншими. Також, є качина ферма, фазанарій, кілька озер з качками і лебедями. На території проживають і червонокнижні дрохви та степові журавлі.

Окрім зоопарку є кінологічний центр. Саме цей кінологічний центр одним із перших в Україні почав дресирувати собак для бійців на Сході. У кінологічному центрі серед собак-вихованців елітних та рідкісних порід є: тибетський мастиф, кавказькі вівчарки, ньюфаундленд, кане-корсо та інші.