Дитинство – найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули. Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень вашому чаду. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть всі батьки? Провести літні канікули вдома, коли всі однолітки в таборі, на морі або в лісі, погодьтеся, не найкраща перспектива для дитини. Згадайте себе у їхньому віці!
Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи. В Україні працює велика кількість оздоровчих таборів і дитячих санаторіїв. Для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. У дитячому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їй тільки на користь.
«Межигір’я» – колишня приватна резиденція президента в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. На даний момент працює як парк-музей. Межигір’я розташований на правому, високому березі річки Дніпро, дуже пересіченому ярами. Берег поріс лісом, основні деревні породи – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. В основному ліс порослевого і молодий, але є місця з 100-літніми дубами і соснами. Є зоопарк, качина ферма, фазанарій, стайня, кілька озер з качками і лебедями.
Зоопарк займає досить велику територію, на якій розташовані вольєри зі страусами, оленями, кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, але особливу цінність представляють червонокнижні дрохви та степові журавлі.
Для проведення спортивних занять використовується: футбольне поле, поле для гольфу, волейбольний майданчик, майданчик для верхової їзди на конях.
Майстер-класи та гуртки проводяться в конференц-залі, харчування надається кейтеринговою компанією з усіма дозвільними документами і проходить в їдальні резиденції «Межигір’я».

 

Заїзди діток:

02.07.18 – 13.07.18

16.07.18 – 27.07.18

30.07.18 – 11.08.18

13.08.18 – 25.08.18

 

Для того, щоб замовити путівку в Дитячий табір “Eurocamp” Межигір’я надішліть на електронну адресу eurocampcamp@gmail.com листа з наступними даними:
– Прізвище, ім’я та по-батькові дитини;
– Прізвище, ім’я та по-батькові батьків;

– Вік дитини;
– Контакти батьків;
– Період перебування дитини.

Або зателефонуйте нам:
+380734075054
+380958530336