Дитинство – чудова та найбезтурботніша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Правильно організований дитячий відпочинок принесе багато приємних, незабутніх вражень вашій малечі.

У дитячому таборі, далеко від своїх рідних, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, успішною, корисною для колективу, опановує лідерські та бізнес-якості. Бачити дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть батьки?

Дитячий табір «EuroCamp» знаходиться на території Національного парку «Межигір‘я» (колишня приватна резиденція президента в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області), який розташований на правому, високому березі річки Дніпро. Основні деревні породи тут – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. В основному ліс молодий, але є місця з 100-літніми дубами і соснами.  Також, значна кількість рослин та дерев занесені у Червону книгу України.

На території парку є зоопарк,який займає досить велику територію, де розташовані вольєри зі страусами, оленями, кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, ламами та іншими. Також, є качина ферма, фазанарій, кілька озер з качками і лебедями. На території проживають і червонокнижні дрохви та степові журавлі.

Окрім зоопарку, діти відвідують кінологічний центр. Саме цей кінологічний центр одним із перших в Україні почав дресирувати собак для бійців на Сході. Кінологи демонструють дітям кубки та нагороди здобуті собаками, як собаки вміють знаходити щось, бути поводирями. Діти мають змогу побачити грумерську, тренажерний зал, навчальний майданчик, кімнату для догляду за собаками. Ну і, звичайно, отримати неймовірні позитивні емоції від знайомства із собаками-вихованцями елітних та рідкісних порід, серед яких є: тибетський мастиф, кавказькі вівчарки, ньюфаундленд, кане-корсо та інші.

Перебуваючи у нашому таборі ваша малеча також матиме змогу:

– спілкуватися з носіями іноземних мов;

– навчитися нового на творчих майстер-класах;

– відвідувати заняття з тімбілдінгу та яхтингу;

– відвідувати психологічні тренінги;

– грати в гольф з професійним тренером;

– кататися на сігвеях, велосипедах та картингах;

– прогулюватися на конях;

– стріляти з лука;

– проводити вечори з гітарами біля багаття.

Також проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри та тематичні гуртки. Для проведення спортивних занять для дітей є: футбольне поле, поле для гольфу та волейбольний майданчик.

 

У нашому таборі 5-ти разове харчування, яке надається кейтеринговою компанією (з усіма дозвільними документами) у їдальні Національного парку «Межигір’я».

 

Заїзди діток:

03.06.19 – 14.06.19 = 11,5 днів

18.06.19 – 22.06.19 =4,5 днів

24.06.19 – 5.07.19 = 11,5 днів

8.07.19 – 19.07.19 = 11,5 днів

22.07.19 – 2.08.19 = 11,5 днів

5.08.19 – 16.08.19 = 11,5 днів

19.08.19 – 30.08.19 = 11,5 днів

 

Для того, щоб замовити путівку в Дитячий табір “Eurocamp” Межигір’я надішліть на електронну адресу eurocampcamp@gmail.com листа з наступними даними:
– Прізвище, ім’я та по-батькові дитини;
– Прізвище, ім’я та по-батькові батьків;

– вік дитини;
– контакти батьків;
– період перебування дитини.

Або зателефонуйте нам:
+380734075054
+380958530336